Дата: від до Скинути

В Юрковецькій ОТГ радники ЦРМС обговорили впровадження бюджету участі та формування молодіжної ради

Цього тижня відбулась виїзна консультація до Юрковецької ОТГ радників Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою". Основні теми візиту - залучення молоді до процесу прийняття рішень та впровадження бюджету участі в громаді. Ці питання спільно з працівниками сільської ради громади обговорювали Дмитро Прокопець, радник з питань місцевих фінансів, та Андрій Кучуран, радник з питань комунікації.

11:41 23.08.2019

В Горошовецькому ЗЗСО відбулося відкриття меморіальної дошки Корнилу Ластівці

15 травня в Горошовецькому ЗЗСО відбувся захід з вшанування пам'яті та відкриття меморіальної дошки  Буковинському письменнику, етнографу, фольклористу, уроженцю села Горошівці Корнилу Ластівці.

13:53 16.05.2019

Привітання з Великоднем

Дорогі жителі Юрковецької  громади! Вітаємо Вас із святом Христового Воскресіння!!! Радість, тепло і любов нехай прибуде у Ваш дім. Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.  Христос Воскрес!

08:55 28.04.2019