Чернівецька область, Чернівецький район

ОСВІТА

Вітання з Останнім дзвоником

Привітання сільського голови Шафера Віталія Вікторовича та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Юрковецької сільської ради Котика Ярослава Михайловича із закінченням навчального року та святом Останнього дзвоника

13:07 29.05.2020

Всеукраїнський конкурс "Учитель року-2020"

15 листопада на базі Юрковецького ЗЗСО  стартували перші випробування конкурсу «Учитель року – 2020». У першому випробуванні "Тестування" взяли участь 7 учасників у номінаціях «Хімія», «Початкова освіта», «Зарубіжна література».

12:34 19.11.2019

Всеукраїнський конкурс "Учитель року-2020"

Упродовж 15.11.2019 - 29.11.2019 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Юрковецької сільської ради проводиться перший, зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінаціях «Хімія», «Початкова освіта», «Зарубіжна література».

12:22 19.11.2019