Звернення з нагоди 34 річниці Чорнобильської катастрофи

Шановні земляки! Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС ! 26 квітня— день пам’яті, день скорботи і роздумів. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами  екологічної біди, руйнівного впливу на здоров’я, психіку людей, на  життя. Ці страшні наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління. Після 26 квітня 1986р.  кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

11:42 25.04.2020

Допомога від мережі магазинів "АТБ" одиноким пенсіонерам громади

21 квітня 2020 року  Юрковецька обєднана територіальна громада отримала продуктові набори для одиноко проживаючих пенсіонерів. Продуктові набори надала мережа магазинів "АТБ" у Чернівецькій області. Сільський голова Шафер В.В. та старости старостинських округів щиро дякують організаторам акції за надану допомогу для малозахищених у важкий період під час карантину.

11:20 23.04.2020