Співпраця Державної служби зайнятості з територіальними громадами – запорука стабільності на ринку праці.

Дата: 17.11.2021 14:08

Фото без опису

Заставнівська районна філія Чернівецького ОЦЗ активно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами.

Фахівці філій систематично виїжджають в ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості та надання консультацій місцевому населенню.

Так, 17.11.2021 фахівці філії  побували в Юрковецькій громаді, зокрема в с.Горошівці, с. Добринівці, с.Боянчук.

Громадян, які прийшли до них на консультацію, було проінформовано про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, зокрема про порядок реєстрації безробітних, умови участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання, можливості електронних сервісів тощо.

Також відбулися робочі зустрічі начальника відділу взаємодії з роботодавцями Коростатаевич Г,В., заступника начальника відділу надання соціальних послуг Максимчук В.В., юрисконсультанта  Бучинська О.С. з старостами сіл Горошівці, Добринівці, Боянчук, на яких йшлося про перспективи зайнятості місцевих мешканців, підтримку підприємницьких ініціатив населення, організацію громадських робіт, що стануть реальною фінансовою підтримкою для безробітних громадян, а також допомогою селам у наведенні ладу на їх територіях. Одна з актуальних тем, якої торкнулися, – легалізація зайнятості, адже офіційні трудові відносини та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям поліпшення добробуту мешканців даних сіл.