Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг Юрковецької сільської ради"

«Військовий асистент»

Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України запускають онлайн платформу, розроблену для полегшення процесу подання рапортів, заяв та інших офіційних документів військовими особами.

12:06 12.04.2024

«Єдина ветеранська лінія»

У тестовому режимі запрацювала «Єдина ветеранська лінія», де ветерани війни, члени їхніх сімей та родини загиблих Захисників і Захисниць України можуть отримати безкоштовну консультацію та підтримку. Про це інформує Міністерство у справах ветеранів України.

15:06 11.04.2024

ЦЕНТР ДОПОМОГИ ВРЯТОВАНИМ

Центри допомоги врятованим – це державні установи, створені Урядом України у партнерстві з UNFPA, де люди, котрі виїхали з зони активних бойових дій та/або тимчасово окупованих територій, можуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку в одному місці.

14:14 14.03.2024

УВАГА ШАХРАЇ !!!

«Щоб отримати грошову допомогу від держави, натисніть тут». Коли такі повідомлення надходять, 10-15 тисяч користувачів щодня переходять за посиланнями на фішингові сайти – усі вони потенційно можуть стати жертвами шахраїв!

12:21 27.02.2024

ПРОТЕЗУВАННЯ

Протезування в Україні безоплатне для всіх, хто цього потребує. Держава оплачує встановлення якісних протезів, їх обслуговування та ремонт.

11:39 21.02.2024

Соціально-психологічний центр Славутича надає допомогу постраждалим внаслідок війни

У м. Славутич Вишгородського р-ну Київської області діє соціально-психологічний центр. Установа надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих на загальнодержавному рівні.

08:24 05.02.2024

Ключове – це підтримка!

Як спілкуватися з людиною, яка опинилася в ситуації насильства? Ключове – це підтримка!  Детальніше про те, як підтримати постраждалу особу та допомогти у складній ситуації – у інфографіках

15:03 30.11.2023