Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг Юрковецької сільської ради"

Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом: все, що треба знати!

Повномасштабне вторгнення росії в України загострило проблему сексуального насильства, пов’язаного з війною. Тож Національна соціальна сервісна служба України розробили інформаційну пам’ятку на тему: «Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом. Все, що треба знати про СНПК».

12:37 25.07.2024

.

Доброго дня! Доводимо  інформацію до родин незаконно позбавлених волі осіб з числа військовослужбовців, родин зниклих безвісти за невідомих обставин та родин загиблих захисників України, що 17.07.2024 о 14:00 в палаці «Академічний» (м. Чернівці, вул. Шиллера, 11) запланована зустріч з президентом Асоціації сектору безпеки і оборони України Альоною ВЕРБИЦЬКОЮ. щодо проблемних (не вирішених) питань!

14:06 16.07.2024

Грошова допомога для компенсації частини вартості послуг з відпочинку дітям загиблих/померлих Захисників та Захисниць України у відпочинкових закладах Чернівецької області.

Грошова допомога для компенсації частини вартості послуг з відпочинку дітям загиблих/померлих Захисників та Захисниць України у відпочинкових закладах Чернівецької області надається на підставі заяви у довільній формі одного з батьків a6o її законного представника із зазначенням міжнародного номера банківського рахунка, на який будуть перераховані кошти, та згоди на обробку та використання персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», які необхідні для призначення грошової допомоги для компенсації частини вартості послуг з відпочинку дітям.

12:34 16.07.2024

Захисники та захисниці України І-ІІІ групи інвалідності і члени їх сімей можуть отримати грошову допомогу на санаторно-курортне лікування!!!!!!

Захисники та захисниці України І-ІІІ групи інвалідності і члени їх сімей можуть отримати грошову допомогу на санаторно-курортне лікування. Розмір одноразової виплати становить 15 тисяч гривень. Кошти виокремлюють з обласного бюджету в рамках Регіональної програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, Захисників і Захисниць та членів їх сімей.

11:24 16.07.2024

СОЦІАЛЬНИЙ ДОГЛЯД

За кожним українцем з інвалідністю – важкий шлях перешкод, роботи над собою та незламності.

11:23 09.07.2024

Соціальні послуги для полонених, цивільних, яких незаконно утримує агресор, звільнених з полону та членів їхніх родин: як можна отримати?

Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовополонені, звільнені з полону, та члени їхніх родин отримали необхідну допомогу та послуги тоді, коли найбільше цього потребують.

14:09 21.06.2024

ВИПЛАТИ

Як призначається та виплачується одноразова грошова допомога у разі загибелі військового або поліцейського !

11:08 21.06.2024