Чернівецька область, Заставнівський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Назва об’єкта:

1. Нежитлове приміщення котельні Баламутівського ЗЗСО, площею 169,7 кв.м., яке знаходиться за адресою: Чернівецька область Заставнівський район с. Баламутівка, вул. Шкільна 16;
  2. Нежитлове приміщення котельні Юрковецького ЗЗСО, площею 58,4 кв.м., яке знаходиться за адресою: Чернівецька область Заставнівський район с.Юрківці вул. Шкільна 1.

Балансоутримувач: Юрковецька сільська рада Заставнівського району Чернівецької області.

Об’єкти передаються в оренду з метою розміщення котельні на альтернативному паливі та забезпечення закладів освіти теплопостачанням.

Розмір орендної плати становить 15 % від незалежної оцінки майна.

Строк оренди 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців.

Утримання об’єкта відповідно до діючих норм.

Бажаючим отримати в орендне користування приміщення необхідно звертатися із заявами про оренду майна до виконавчого комітету  Юрковецької сільської ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення, за адресою: 59440  вул. Центральна 36, с.Юрківці Заставнівського району Чернівецької області. Додаткова інформація за телефоном – 3-56-42.

Ознайомитись з об’єктами можна за місцем їхнього розташування.

ПОВІДОМЛЕННЯ