Відділ соціального захисту населення

"СПОРТ ДЛЯ ВСІХ"

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу. Одним із завдань моніторингу є формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом. Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші за посиланням посилання: https://survey.sportforall.gov.ua

09:46 20.12.2023

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЩОДО НАДАННЯ ДОДАТКОВОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЮ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА

Постановою Кабінету Міністрів України №1173 від 07.11.2023 затверджено  Порядок реалізації протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива, з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

08:51 28.11.2023

TRENVET

В Україні презентували перший мобільний додаток, який допомагає отримати безкоштовну спортивну реабілітацію ветеранам та військовослужбовцям. TRENVET пропонує ветеранам та чинним військовослужбовцям швидкий онлайн доступ до безкоштовних спортивно-реабілітаційних послуг у всіх регіонах України: знайти тренера, реабілітолога та масажиста за спеціалізацією чи місцеположенням, користуючись фільтрами та геолокацією. А фахівцям із спортивної реабілітації – запропонувати свої послуги ветеранам. Проект TRENVET створений ГО «Звитяга Нескорених» та ГО «Федерація стронгмену України» за підтримки Українського ветеранського Фонду Міністерства у справах ветеранів України. Безоплатно завантажуйте мобільний застосунок: Посилання на додаток на платформах: AppStore: https://apps.apple.com/app/id6450505520 Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trenvet.app.android&hl=ru&gl=US&fbclid=Iw AR1bXgV65irALeOTACe61BpilXvN0Ui_9hHH9nKBt2OXi-YJnhVk_EfgIA0&pli=1.

09:30 24.11.2023