Вітання з нагоди Всесвітнього Дня медичних сестер

Дата: 12.05.2021 09:52

12 травня відзначається Всесвітній День медичної сестри.

Медична сестра — це не тільки професія, а й покликання. Щоб завоювати віру, довіру і любов пацієнта, необхідно мати чуйне серце, добрі руки та велике терпіння.

Саме ви опиняєтесь поряд, коли людей спіткає біда, полегшуєте страждання, допомагаєте здолати хвороби та вселяєте надію на зцілення.

У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

У Всесвітній день медичної сестри сердечно дякую Вам за самовіддану працю і бажаю всім медичним сестрам міцного здоров’я, невичерпної енергії , миру та злагоди, успіхів у вашій благородній справі!

Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

Хай збуваються мрії, а життя буде сповнене добром і любов’ю. Зі святом!

сільський голова Віталій ШАФЕР!