Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг Юрковецької сільської ради"

УВАГА ШАХРАЇ !!!

«Щоб отримати грошову допомогу від держави, натисніть тут». Коли такі повідомлення надходять, 10-15 тисяч користувачів щодня переходять за посиланнями на фішингові сайти – усі вони потенційно можуть стати жертвами шахраїв!

12:21 27.02.2024

ПРОТЕЗУВАННЯ

Протезування в Україні безоплатне для всіх, хто цього потребує. Держава оплачує встановлення якісних протезів, їх обслуговування та ремонт.

11:39 21.02.2024

Соціально-психологічний центр Славутича надає допомогу постраждалим внаслідок війни

У м. Славутич Вишгородського р-ну Київської області діє соціально-психологічний центр. Установа надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих на загальнодержавному рівні.

08:24 05.02.2024

Ключове – це підтримка!

Як спілкуватися з людиною, яка опинилася в ситуації насильства? Ключове – це підтримка!  Детальніше про те, як підтримати постраждалу особу та допомогти у складній ситуації – у інфографіках

15:03 30.11.2023

ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!

Фахівці Департаменту соціального захисту населення ЧОВА спільно з Чернівецьким обласним центром соціальних служб провели навчання для представників територіальних громад щодо надання соціальних послуг вразливим верствам населення відповідно до державних стандартів.

09:36 24.11.2023

ТИ ЯК ! ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПІДТРИМКИ !

Гаряча лінія кризової підтримки — це безкоштовна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером (https://veteranfund.com.ua/projects/hot_line/) отримати консультацію психологів можуть:

09:01 24.11.2023