Чернівецька область, Чернівецький район

ДАШБОРД надавачів соціальних послуг у Чернівецькій області

Дата: 21.06.2024 10:17
Кількість переглядів: 57

"Дашборд надавачів соціальних послуг Чернівецької області" – це  платформа, на якій міститься інформація про державних та недержавних надавачів соціальних послуг на території Чернівецької області в розрізі громад.

Тут можна знайти  інформацію про розташування та режим роботи  відділів соціального захисту в  громадах із контактними даними, видами послуг, надавачами послуг.

Також міститься інформація загалом про соціально-демографічну ситуацію у кожній громаді. Додатково є і список волонтерських організацій області.

Дані будуть корисними як громадянам, котрі хочуть отримати соціальні послуги, такі  проєктним менеджерам.

( https://www.facebook.com/watch/?v=1383839052295151&rdid=SqLGDyUuQcZJLTpf ) - детальніше за посиланням !!!!