ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 24.10.2024 14:12

ТЕРМІНОВО НА РОБОТУ в Комунальний Заклад « Центр надання соціальних послуг Юрковецької сільської ради   Чернівецького    району    Чернівецької   області » , потрібен   фахівець із   супроводу  ветеранів   війни та демобілізованих осіб.

Основна робота фахівця буде полягати в забезпеченні ефективної підтримки ветеранів війни демобілізованих осіб від військової служби до цивільного життя ,надання ветеранам війни, особам які мають особливі заслуги перед Батьківщиною , постраждалим учасникам Революції Гідності , членам сім’ї такої категорії осіб , членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни , членам сім’ї загиблого( померлого) Захисника і загиблої (померлої) Захисниці України та іншим демобілізованим особам – допомоги під час реалізації ними прав та соціальних гарантій з урахуванням індивідуальних потреб.

Кваліфікаційні вимоги:

Громадянин України;

Вища освіта за ступенем не нижче бакалавра в галузях знань :

01 – Освіта/педагогіка, 05 – Соціальні та поведінкові науки , 08 – Право, 22 – Охорона здоров’я , 23 – Соціальна робота , 28 – Публічне управління та адміністрування .

Умови роботи :  повна зайнятість.

Звертатись за номером: 0979626895