ДРОВА Є

Дата: 22.10.2024 11:30

ДроваЄ – це державний інтернет-магазин, через який можна у кілька кліків придбати дрова на зиму, та ще й з доставкою додому.

Лісгоспи готові приймати онлайн-замовлення від кожного українця. Як замовити дрова через державний інтернет-магазин ДроваЄ ?

Як купити дрова онлайн 2024:

• Зайти на сайт ДроваЄ, авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся.
  • Вказати адресу доставки. Після цього система автоматично підтягне найближчі лісгоспи та продукцію, яку можна у них замовити.
  • Потім визначитися із видом та обсягом деревини. На екрані автоматично зʼявиться сума замовлення.
  • Обрати функцію з доставкою чи без. Зверніть увагу, не всі постачальники можуть здійснити доставку до вашого дому.
  • Вказати свої контакти – номер телефону та email.
  • Оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

Зверніть увагу, що на одну людину встановлено ліміт – 15 кубометрів на опалювальний сезон. Тому в магазині діє система авторизації користувачів.