Грошова допомога для компенсації частини вартості послуг з відпочинку дітям загиблих/померлих Захисників та Захисниць України у відпочинкових закладах Чернівецької області.

Дата: 16.07.2024 12:34

Грошова допомога для компенсації частини вартості послуг з відпочинку дітям загиблих/померлих Захисників та Захисниць України у відпочинкових закладах Чернівецької області надається на підставі заяви у довільній формі одного з батьків a6o її законного представника із зазначенням міжнародного номера банківського рахунка, на який будуть перераховані кошти, та згоди на обробку та використання персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», які необхідні для призначення грошової допомоги для компенсації частини вартості послуг з відпочинку дітям.

До додаються такі документи:

1. копія паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки (відповідні сторінки за наявності) a6o ID-картки разом із витягом із реєстру територіальної громади (дитини (за наявності), одного з батьків a6o законного представника дитини);

2 . копія свідоцтва про народження дитини;

3. копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків a6o повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган);.

4. копія посвідчення встановленого зразка згідно з додатком 2, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 року 302 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 20’18 року N 632)«Про порядок видачі посвідчень i нагрудних знаків ветеранів війни», дійсного на дату подачі заяви, а для дітей до 14 років — довідку, що видається матері/батькуa6o іншому повнолітньому члену сім’ї, a6o опікуну за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування) дитини, відповідно до абзацу другого пункту 4 Пoлoжeнщя про порядок видачі посвідчень i нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 року № 302;

5. копія довідки про взяття на облік дитини як внутрішньо переміщеної особи у будь-якому населеному пункті Чернівецької області, виданої відповідно до Порядку оформлення i видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 — для внутрішньо переміщених  дітей;

6. документ про сплату повної вартості путівки у відпочинкових закладах Чернівецької області строком не менш як 10 днів для відпочинку дітей загиблих/померлих Захисників та Захисниць України.

Розмір   виплати   грошової   допомоги   для компенсації   частини  вартості  послуг з відпочинку складає 15 000 (п’ятнадцять тисяч) гривень одноразово.