Чернівецька область, Чернівецький район

е-Карта послуг в громадах для ветеранів війни!

Дата: 21.06.2024 10:41
Кількість переглядів: 58

Запускаємо новий цифровий продукт - е-Карта послуг в громадах для ветеранів війни

На е-Карті ветерани та ветеранки, їхні родини, сім’ї загиблих захисників і захисниць можуть знайти послуги, що пропонує для них держава, а також недержавні й міжнародні організації.

Користувачі мають змогу відфільтрувати таку інформацію за:

- місцем надання послуг у областях та громадах;

-  типами послуг;

-  їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання.

На порталі представлені різні послуги: від психологічної підтримки, медичних програм, патріотичного виховання, мистецтва до всього необхідного для розвитку ветеранських об’єднань та підприємницьких ініціатив ветеранів.

Наразі на порталі визначено 7542 послуг.

“E-Карта — це, в першу чергу, інструмент інформування про можливості розвитку й допомоги для ветеранів і ветеранок у їхніх громадах. У той же час, це єдине місце, де інформація подана простою мовою про те, що можна отримати просто тут і зараз”, — говорить в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

Портал містить інформацію для спрощення процесу за принципом “знайшов-прийшов-отримав” для кожного ветерана і кожної ветеранки.

Детальніше в інфографіці та в статті в коментарях

Користуйтеся! Працюємо для ветеранів

Е-Карта послуг в громадах ветеранам і ветеранкам війни розроблена у співпраці Мінветеранів та Представництва МОМ в Україні.