ТАБІР " БУКОВИНСЬКЕ ОРЛЯТКО"

Дата: 21.06.2024 10:33

Управління з питань ветеранської політики Чернівецької ОДА (ОВА) запрошує дітей віком від 8 до 14 років родин загиблих, зниклих безвісти, військовополонених Захисників та Захисниць України на безкоштовний відпочинок до дитячого табору «Буковинське Орлятко» (с. Глибочок, Чернівецького р-ну, Чернівецької області).

Дата заїзду з 30.06.2024р. по 11.07.2024р. Більш детально по табору можна дізнатись за телефоном: 097-097-88-11.

Відпочинок дітей організовано за сприяння об'єднання церков ЄХБ та "Дім Миру», волонтера Вадима Гаврилова та інших небайдужих людей.

Кількість місць обмежено.

Для реєстрації дітей перейдіть за посиланням: