Сьогодні 14 червня 2024 року відбулося свято нагородження медалями цьогорічних випускників шкіл.

Дата: 14.06.2024 14:28

Фото без опису

Вже доброю традицією в нашій громаді є урочиста церемонія вручення золотих, срібних медалей та грошових винагород випускникам закладів загальної середньої освіти Юрковецької сільської ради.

Велика освітянська родина Юрковецької ТГ, що зібралася із такої зворушливої нагоди, подякувала нашим захисникам та хвилиною мовчання вшанувала пам'ять тих, кого забрала війна.

Із вітальними словами до присутніх звернулися: сільський голова Віталій ШАФЕР і начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ярослав КОТИК.

У 2023–2024 навчальному році 89 одинадцятикласників здобули повну загальну середню освіту. Медалі отримали 12 найбільш талановитих і працьовитих учнів (10 золотих медалей «За високі досягнення у навчанні» і 2 срібні медалі «За досягнення у навчанні»):

1 Роговик Юліана Михайлівна Добриновецький ЗЗСО Золота медаль

2 Мометко Іван Олексійович Погорілівський ЗЗСО Золота медаль

3 Радомська Іванна Володимирівна Погорілівський ЗЗСО Золота медаль

4 Стадник Андрій Миколайович Погорілівський ЗЗСО Золота медаль

5 Тимофті Аліна Павлівна Погорілівський ЗЗСО Золота медаль

6 Балабушенко Яна Валеріївна Ржавинецький ОЗ Золота медаль

7 Пістрюга Альбіна Василівна Ржавинецький ОЗ Золота медаль

8 Шафер Богдана Віталіївна Ржавинецький ОЗ Золота медаль

9 Скакун Анастасія Юріївна Юрковецький ЗЗСО Золота медаль

10 Фарбатюк Христина Ярославівна Юрковецький ЗЗСО Золота медаль

11 Головко Владислав Вікторович Ржавинецький ОЗ Срібна медаль

12 Гуйван Юлія Юріївна Ржавинецький ОЗ Срібна медаль

Це діти, які попри виклики воєнного часу, повітряні тривоги, блекаути, дистанційне навчання, досягли високих показників у навчанні і цим засвідчили незламність молодого покоління.

Вони - молоді, розумні, красиві і цілеспрямовані. Вони точно знають, що бути українцями - круто, а бути розумними - модно. Вони переконані, що завдяки своїм знанням, зможуть утвердитися не лише в Україні, а й бути частиною Європи та вільного світу.

Все буде Україна!