ІНФОРМУЄ ПРОКУРАТУРА 👉За ухилення від сплати аліментів засуджено жителя Заставнівщини

Дата: 04.03.2024 10:01

ІНФОРМУЄ ПРОКУРАТУРА
👉За ухилення від сплати аліментів засуджено жителя Заставнівщини

Заставнівським відділом Чернівецької окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення відносно 41-річного жителя                            с. Ржавинці за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів)).
Досудовим розслідуванням встановлено, що житель с. Ржавинці Чернівецького району протягом майже 2 років не сплачував аліменти, визначені рішенням суду, на утримання свого 8 - річного сина, сума заборгованості становила 48 тис. грн.
Заставнівський районний суд Чернівецької області погодився з доводами прокурора та призначив обвинуваченому покарання у виді 3 місяців арешту.

Заставнівський відділ
Чернівецької окружної прокуратури