Сьогодні, 2 лютого свій день народження святкує наш воїн ЗСУ - ЗЕЛІНСЬКИЙ ДМИТРО ДМИТРОВИЧ. (с.Юрківці)

Дата: 02.02.2024 11:10

Фото без опису

(с.Юрківці)
Дорогий наш ІМЕНИННИКУ!
Від Юрковецької ТГ та всіх односельчан прийміть  найщиріші вітання. Бажаємо ВАМ здоров'я,  оптимізму, благополуччя, добра, Божого благословення!
   Нехай кожен прожитий день буде світлим і радісним,  сповнений тепла та любові близьких і рідних людей.
А сьогодні,у
це свято, щастя зичимо багато!
Хай ВАС Бог благословляє, многих літ ВАМ посилає! Дякуємо ВАМ .💙💛 Віримо у ВАС і ПЕРЕМОГУ.
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!