ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!

Дата: 24.11.2023 09:36

Фахівці Департаменту соціального захисту населення ЧОВА спільно з Чернівецьким обласним центром соціальних служб провели навчання для представників територіальних громад щодо надання соціальних послуг вразливим верствам населення відповідно до державних стандартів.

Розвиток системи соціальних послуг дасть змогу своєчасно виявляти людей у складних життєвих обставинах, надавати їм необхідну допомогу та запобігати виникненню повторних випадків.

Зокрема, з метою створення кращих умов, нового рівня доступності та якості надання соціальних послуг вразливим верствам населення з початку 2023 року створено Центри надання соціальних послуг у вісьмох територіальних громадах. Йдеться про Ванчиковецьку, Кадубовецьку, Кам’янецьку, Неполоковецьку, Острицьку, Петровецьку, Ставчанську та Юрковецьку громади.

Загалом на Буковині забезпечено функціонування 4 територіальних центрів соціального обслуговування та 24 центрів надання соціальних послуг, з них 7 мають стаціонарні відділення для постійного або тимчасового проживання.

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА

Слідкуйте за новинами області в Телеграмі - https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy