"Молодіжна рада - бренд громади!"

Дата: 13.10.2023 15:33

Привіт!

Якщо ти самостійно зайшов/зайшла до нас на цю сторінку, то, напевно, знаєш ліпше за нас навіщо молодіжна рада у твоїй громаді. Сьогодні молодіжна рада це:

Молодіжна рада — це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно -дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування та складається з представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Тому тут ми тобі розповімо про те, що молодіжна рада може дати тобі особисто та яку користь ти отримаєш від членства в ній.

Сьогодні молодіжна рада це:

Освітній майданчик для здійснення локальної демократії:
Тут ти навчишся впливати на процеси прийняття рішень в громаді, будеш розуміти, як працює орган місцевого самоврядування, процеси адвокації та діловодства;

Середовище однодумців, які прагнуть змін в громаді
Тут ти знайдеш друзів, близьких за думками людей, а разом ви зможете створювати цікаві речі для вашої громади;

Кадровий резерв для органу місцевого самоврядування
Ну і, напевне, основне, чим тебе може "заманити" молодіжна рада - в майбутньому саме ти можеш стати депутатом своєї громади чи працівником муніципалітету, бо саме в тебе буде той досвід та знання, які будуть гарним доповненням у твоєму резюме.