ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення Юрковецької сільської ради “Про затвердження положення про порядок виявлення, взяття на облік, збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність

Дата: 26.09.2023 15:38

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту рішення Юрковецької сільської ради “Про затвердження положення про порядок виявлення, взяття на облік, збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Юрковецької сільської ради”

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” розміщуємо проєкт рішення “Про затвердження положення про порядок виявлення, взяття на облік, збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Юрковецької сільської ради”.

Проєкт рішення розроблено на виконання Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Поштова та електронна адреса розробників проєктів рішень: Юрковецька сільська рада Чернівецького району Чернівецької області, вул.Центральна,36, с.Юрківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59440, jur.rada@ukr.net

Проєкт рішень буде опубліковано на офіційній сторінці Юрковецької сільської ради в мережі інтернет (https://jurkovecka-gromada.gov.ua/)

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення просимо надсилати в письмовій формі протягом місяця з дня опублікування на поштову адресу розробників регуляторних актів.

1. Проєкт рішення

2.Аналіз регуляторного впливу