Фото без опису

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу №3 с. Добринівці Юрковецької сільської територіальної громади

ДАРІЙЧУК ТЕТЯНИ ВАЛЕРІЇВНИ

Юрковецька сільська рада Чернівецького району Чернівецької області у період з 26.05.2023 року по 19.06.2023 року проводить громадське обговорення кандидатури старости Старостинського округу №3

 с. Добринівці  Юрковецької сільської територіальної громади відповідно до Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости у Юрковецькій сільській територіальній громаді.

            Сільський голова  Шафер Віталій Вікторович вносить на розгляд  жителів села Добринівці  кандидатуру ДАРІЙЧУК   Тетяни Валеріївни     на посаду старости старостинського округу №3 с. Добринівці Юрковецької сільської територіальної громади.

            Розпорядження від 26 травня 2023 року  №69-осн. «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинському окрузі №3 с. Добринівці  Юрковецької сільської територіальної громади»  розміщено на офіційному веб-сайті Юрковецької сільської ради та її сторінці у мережі «Фейсбук».

             Громадське обговорення проводиться на території старостинського округу №3 с. Добринівці у формі вивчення громадської думки щодо підтримки кандидатури старости шляхом опитування жителів цього округу  за місцем їх проживання з оформленням підписних листів про підтримку запропонованої кандидатури Дарійчук  Тетяни Валеріївни.

            Жителям старостинського округу №3 с. Добринівці, які братимуть участь у громадському обговоренні , в обов’язковому порядку необхідно мати при мати при собі паспорт громадянина України для документального фіксування комісією результатів волевиявлення осіб-жителів старостату щодо підтримки кандидата на посаду старости . Підтвердженням підтримки кандидата є засвідчення виборцями запропонованої кандидатури старости.

             Також особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних та згода на проведення консультацій з громадськістю.

 

Секретар сільської ради                                            Марія  Ілащук

Фото без опису

Фото без опису