За рішенням Уряду, з 1 жовтня  2022 року Пенсійний фонд України здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Впродовж жовтня-листопада призначення цих виплат ще продовжують здійснювати органи соціального захисту населення, дані для фінансування виплат Пенсійний фонд отримує в електронному вигляді.

До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій, як і механізм призначення житлових субсидій та пільг, не змінюється.

Від 1 грудня 2022 року органи Пенсійного фонду України виконуватимуть і функції з призначення субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

 Нагадаємо:

Порядок призначення та виплати житлових субсидій і пільг населенню передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”, з текстом якої можна ознайомитись за посиланням  https://cutt.ly/dVm2L8z

Фото без опису