РОБОТА КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ

Дата: 03.05.2022 13:02

РОБОТА КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ

02.05.2022 року в службовому кабінеті Чернівецького районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області відповідно до графіка, продовжив свою роботу консультативний дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Завідувачкою сектору «Заставнівського бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною ПАВЕЛЬЧУК клієнтам пробації було надано правову консультацію щодо захисту своїх прав та інтересів. Адже основною метою співпраці є створення сприятливих умов для отримання клієнтами пробації безоплатної правової допомоги.

Також клієнтам пробації було доведено, що безоплатну правову консультацію вони можуть отримати щоденно в приміщенні «Заставнівського бюро правової допомоги» за адресою: м. Заставна, вул. Д. Галицького, 1 А, а також в приміщенні Чернівецького РС № 3 в перший та третій понеділок кожного місяця.