Сільський голова Віталій Шафер та апарат Юрковецької сільської ради , щиро вітають головного лікаря "Заставнівської багатопрофільної лікарні" Юрковецької сільської ради Липку Василя Михайловича з Днем народження!

Дата: 16.02.2022 10:22

Фото без опису

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, мудрості, успіхів, незгасної наснаги для добрих справ, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Нехай поруч з Вами завжди йдуть віра, надія, любов, оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів, бід та додає сил і натхнення для нових звершень й високих досягнень.

Нехай у всіх Ваших починаннях завжди буде успіх, а Ваша праця приносить радість і задоволення та глибоку вдячність та повагу людей.