За надання неправомірної вигоди службовій особі судитимуть жителя Чернівецького району

Дата: 04.02.2022 11:29

Фото без опису

За процесуального керівництва Заставнівського відділу Чернівецької окружної прокуратури завершено досудове розслідування та передано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Чернівецького району за протиправно надану неправомірну вигоду ( ч. 1 ст. 369 КК України).

За даними слідства, 42-річний громадянин рухаючись на своєму транспортному засобі порушив правила дорожнього руху у зв’язку із чим був зупинений СРПП відділення поліції №1 (м. Заставна) Чернівецького РУП ГНУП в Чернівецькій області. З метою уникнення адміністративної відповідальності, усвідомлюючи, що працівники поліції є службовими особами та представниками влади і знаходяться при виконанні службових обов’язків, протиправно надав їм неправомірну вигоду за не притягнення до адміністративної відповідальності в сумі 1000 грн.

Начальник Заставнівського відділу

Чернівецької окружної прокуратури                                    Дмитро БУЖАК