Дата: 05.11.2021 14:12
Кількість переглядів: 1946

Фото без опису

На базі Горошовецького ЗЗСО відбувся  семінар – практикум з кухарями Юрковецької ТГ та Вікнянської ТГ. Розпочав семінар  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ярослав Котик, який зазначив, що здоров’я дитини залежить від здорового способу життя, одним з елементів, якого є правильне харчування. Отож  харчування у школі  має бути повноцінним, вітамінним і смачним.

Майстри виробничого навчання професійно-технічного училища №8 Гуцул Марина Василівна та Ротар Олександра Вікторівна ознайомили кухарів з  технологічними картами приготування страв і  провели для учасників майстер клас на тему «Приготування страв за збірником рецептур Євгена Клопотенка».  Було запропоновано  приготування таких страв за рецептами  Є. Клопотенка: бігос, салат з моркви з сиром, кебаб з сиром, печиво безглютенове з горіхами. Кухарі мали змогу побачити приготування страв, скуштувати їх  і отримати відповіді на запитання, а також сертифікати про проходження навчання.