Вітання з нагоди 580-ї річниці  першої, офіційної  письменної згадки про село Ржавинці

Дата: 29.09.2021 11:22

Я родом звідти де співають гарно

Де танцями розгойдані мости

Скажу я гордо, що я маю право

На цій землі і жити і рости.

Шановні мешканці села Ржавинці, ті хто народився і виріс тут, хто переїхав сюди та пов’язав свою долю назавжди з прекрасним селом та живуть  і своїми справами уквітчують свою маленьку батьківщину.! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 580-ї річниці  першої, офіційної  письменної згадки про село Ржавинці , яка датується   29 вересня 1441р.  Це свято, яке відзначають усі, хто його любить. Саме любов до маленької батьківщини не дала нам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні. Почуття відповідальності за життя дітей і добробут нащадків, за  майбутнє села Ржавинці  змушує нас берегти і цінувати місцеві багатства.

Ржавинці  - наш дім, тут наше коріння і доля, наша кровність і материнська пісня! Це ліси наші зеленокосі, багаті грибами, ягодами, дичиною та пам’яттю партизанської слави. Ржавинці – це луги, гори в далині і бездонна синь зачарованих небес.

Історія села – це одна сторінка великої книжки історії держави.

Щиро вітаю всіх із  Днем села Ржавинці!!! У такий радісний день бажаю Вам добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

В цей святковий день зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку та мирного неба над головою. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Зі святом!

З повагою сільський голова Віталій Шафер