В селі Чорний Потік Юрковецької  територіальної громади було проведено реконструкцію мосту через річку Чорний Потік по вулиці Героїв Майдану.

Дата: 05.08.2021 15:48

Фото без опису

Голова Юрковецької сільської ради Віталій Шафер  висловлює свою подяку за виконану роботу комунальному підприємству «Благоустрій ОТГ» (директору Максимчуку М.Г. та працівнику Колеснику В.Є.), а також    працівникам місцевої пожежної охорони:   Телелику  Сергію, Терновецькому Сергію, Ілащуку  Василю,  Меленчуку Павлу та водію Віктору Головко, та жителям вулиці, які активно допомагали в роботі.

Особливу подяку громада висловлює сусідній Вікнянській територіальній  громаді та одному з підприємств,  які активно долучилися  до реконструкції.

Сільський голова Віталій Шафер зауважив: «Для громади є цінним забезпечити  належні умови сполучення для жителів усіх сіл і навіть найвіддаленіших вулиць,  і тільки спільними зусиллями  можна досягти успіху в громаді».