Фото без опису

Сільський голова Віталій Шафер та апарат сільської ради щиро вітають бухгалтерів та фінансистів Юрковецької сільської ради з професійним святом Днем бухгалтера!

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цією нелегкою працею.

Офіційне професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається в Україні на підставі датованого 18-го червня 2004 року Указом Президента України за номером 662/2004. Дата свята була встановлена - 16-го липня, тому,  що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Бухгалтер - професія справді важлива,

Життя підприємства без вас неможливе.

Витрати, прибутки, зарплата, аванси,

Звіти квартальні, підбиті баланси...

Бухгалтеру шана та низький уклін!

Ви справи вирішуєте з різних сторін!

На вас хай рівняється кожна держава

І весь колектив хай вигукує :"Браво!"

сільський голова  Віталій ШАФЕР!