Фото без опису

14 липня голова Юрковецької сільської ради Віталій Шафер взяв участь у форумі громад Дністровського каньйону, який відбувся на базі "Перлини Придністров'я" у с.Михальче Городенківської громади.

В ході зустрічі було підписано договір про міжмуніципальне співробітництво в рамках реалізації спільного проєкту з розвитку туризму "ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН". Це найбільший договір міжмуніципального співробітництва в Україні.

Договір передбачає заходи, які сприятимуть збереженню природної пам'ятки  у комплексі з розвитком туристичного потенціалу Дністровського каньйону.

Також відбулось підписання договору між Агенціями розвитку громад Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей, які у спільній резолюції окреслили напрямки реалізації Договору між 33-ма Придністровськими громадами.

Координацію договору в Чернівецькій області довірили Агенції регіонального розвитку. Також за підсумками форуму було сформовано робочу групу з розробки Стратегії сталого розвитку спільних територій Дністровського каньйону.