Фото без опису

У Юрковецькому ЗЗСО завершуються роботи по облаштуванню шкільного подвір’я бруківкою.

Цього року учні Юрковецького закладу загальної середньої освіти будуть святкувати Свято Першого дзвоника на оновленому шкільному подвір’ї. Адже на сьогоднішній день, з метою надання шкільному подвір'ю гарного естетичного вигляду та забезпечення комфортного і безпечного пересування учнів та працівників Юрковецького ЗЗСО триває капітальний ремонт покриття, фінансування якого здійснюється за рахунок коштів бюджету Юрковецької сільської ради. Роботи  планується завершити до кінця липня.

«Приводимо до ладу школи Юрковецької територіальної громади, які десятиріччями не знали ремонту. Наші учні повинні навчатися у сучасних комфортних умовах. Шкільне подвір’я вже вимощене сучасною бруківкою, тривають оздоблювальні роботи. З нетерпінням очікуємо, що в школі будуть створені найкращі умови для юних мешканців села», - зазначив сільський голова Віталій Шафер.

 

Нагадаємо, що протягом 2018-2020 років в Юрковецькому ЗЗСО проведено ряд капітальних ремонтів, зокрема проведено перекриття будівлі металочерепицею, замінено усі дерев’яні вікна та двері на енергозберігаючі металопластикові, повністю замінено систему опалення, облаштовано спортзал з новим сучасним підлоговомим покриттям, навчальні кабінети оснащені новітніми меблями, сучасною компютерною технікою та мультимедійним обладнанням. Також в подальшому планується влаштування сучасного спортивного майданчика з штучним покриттям та проведення робіт з утеплення фасаду будівлі.