Обґрунтування до закупівлі Шкільні меблі для початкових класів (НУШ)

Дата: 18.06.2021 14:11

Обґрунтування до закупівлі Шкільні меблі для початкових класів (НУШ)

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710» Юрковецька сільська рада (надалі Замовник) оприлюднює обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або бюджетного призначення предмета закупівлі ДК 021:2015 – 39160000-1. Шкільні меблі (Шкільні меблі для початкових класів (НУШ)

Категорія Замовника - згідно п.3 ч.1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади)

Обґрунтування технічні та якісні характеристики предмета закупівлі

Шкільні меблі мають бути виготовлені відповідно до чинних в Україні стандартів.

Вся продукція повинна бути виготовлена відповідно до Держстандарту, з документами, які підтверджують якість, і відповідати санітарно-гігієнічним нормам - товар повинен мати висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, сертифікат відповідності або сертифікат/паспорт якості, що свідчить про відповідність стандартам і нормам, що діють на території України.

ДСТУ CEN/TS 15186:2008 «Меблі. Метод оцінювання стійкості поверхні до подряпин» та ДСТУ ГОСТ 22046:2004 «Меблі для навчальних закладів. Загальні технічні умови».

Відповідність до  ДСТУ pr EN 1729-1:2004 “Меблі. Стільці та столи для навчальних закладів. Функціональні розміри”.

Безпека - у відповідності до  ДСТУ ENV 1729-2:2004 «Меблі. Стільці та столи для навчальних закладів. Вимоги безпеки та методи випробування».

Для підтвердження легальності походження меблів потрібно надати оригінал авторизаційного листа, виданого компанією-виробником Товару (або його офіційним представництвом, або дилером, або дистриб’ютором на території України), яким підтверджуються повноваження учасника на розповсюдження Товару.

Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Очікувану вартість визначено шляхом аналізу ринкових цін та пропозицій аналогічного товару з відкритих джерел з урахуванням індексу цін в межах наявних бюджетних призначень. Очікувана вартість закупівлі - 330 000 грн. з ПДВ.