Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Юрковецької сільської територіальної громади

Дата: 18.05.2021 14:06

Конкурс відбудеться:   2 червня  2021 року о 12:00 годині в приміщенні Юрковецької сільської ради за адресою: 59440, вул.Центральна, 36, с.Юрківці Чернівецького району Чернівецької області.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкту комунального майна, а саме:

нежитлової будівлі (Комплекс, будівля лазні та пральні), розташованої за адресою Чернівецька область, Заставнівський район, с.Погорілівка, вул.Кобилянської, 19а., що належить до комунальної власності Юрковецької сільської ради.

Площа об’єкта  - 148,3 м2;

Мета оцінки - визначення ринкової вартості  об’єкта  з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні без умов;

Кінцевий термін подання документів – 28.05.2021 року до 15-00 год.

Строк виконання робіт -15 календарних днів.

Претенденти подають замовнику конкурсну документацію. Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться у конверті.

До документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

-  інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Вимоги до учасників конкурсу:

До участі в конкурсі можуть бути допущені:

- суб'єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;

Під час обрання переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності враховуються в комплексі такі критерії:

-    досвід учасника конкурсу з оцінки подібного майна;

- досвід учасника конкурсу з оцінки саме того об'єкта, оцінку якого планується здійснити за підсумками оголошеного конкурсу з відбору суб'єкта оціночної діяльності;

- запропонована учасником конкурсу найменша ціна виконання робіт;

- кількість конкурсів, у яких учасник конкурсу брав участь, та кількість перемог у цих конкурсах.

Телефон для довідок 0990759529