Фото без опису

35 років тому в Україні сталася найбільша в світі на той час техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС.

«Мирний атом» спричинив національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі, став болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав. Й досі від наслідків тієї техногенної катастрофи потерпають мільйони громадян. Слово «Чорнобиль» для всієї планети Земля стало синонімом ядерної смертельної стихії.

Зараз важко уявити, скільки зусиль довелося докласти приборкувачам атома та ліквідаторам наслідків трагедії на ЧАЕС, аби захистити світ від жахливої катастрофи. Але вони це зробили – за покликом свого серця, ціною власного життя, не думаючи про нагороди, відзнаки та пільги. З глибоким сумом схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які ціною власного життя зупинили ядерну катастрофу… Вічна їм слава!
Сьогодні наш святий обов’язок – пам’ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха.
Дорогі ліквідатори, прийміть мою сердечну вдячність за Ваш самовідданий подвиг і патріотизм. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою.

І нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда, як Чорнобиль!

З повагою,

 сільський голова Віталій ШАФЕР!