До 5 років та 4 роки  6 місяців позбавлення волі засуджено  двох мешканців  Житомирської області

Дата: 20.04.2021 12:14

До 5 років та 4 роки  6 місяців позбавлення волі засуджено
 двох мешканців  Житомирської області

Заставнівський районний суд погодився з доводами  прокурора Заставнівського відділу Чернівецької окружної прокуратури та визнав винними 32-річного та 20-річного жителів Житомирської області у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у інше приміщення).

Вироком  Заставнівського районного суду їх засуджено до 5 років та 4 роки 6 місяців позбавлення волі.

Так, в кінці 2019 року, діючи умисно, усвідомлюючи протиправне значення своїх дій, з корисливих мотивів, спрямованих на особисте значення, двоє жителів Житомирської області вступивши в попередню змову, шляхом віджиму металопластикових дверей проникли в приміщення магазину одного із сіл колишнього Заставнівського району, Чернівецької області, звідки таємно викрали розрахунковий термінал , з якого  в подальшому викрали грошові кошти.