Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку до Стратегії розвитку Юрковецької територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 09.04.2021 12:12

На виконання вимог ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному вебсайті Юрковецької сільської ради (ПОСИЛАННЯ) 08.04.2021 року розміщено Звіт про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт про СЕО) до  Стратегії розвитку Юрковецької територіальної громади yf  період до 2027 року (далі – Стратегія).

1. Громадське обговорення Стратегії та Звіту про СЕО:

• починається з 09.04.2021 і триває по 10.05.2021, включно;
  • проводиться шляхом надання письмових зауважень і пропозицій, які подаються безпосередньо до виконавчого комітету Юрковецької сільської ради за адресою с.Юрківці, вул.Центральна 36, або на електронну адресу jurrada@ukr.net

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.