Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2021 12:14

Шановні мешканці нашої громади!

20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, їх відвагу, силу духу і стійкість у боротьбі за наше  майбутнє.

Минуло вже сім років від того, як у Києві відбулися події, що навіки закарбувалися в трагічній, але героїчній історії нашої країни. Ми пам’ятаємо ті лютневі дні 2014 року, коли гинула Небесна Сотня. На таке здатні тільки справжні герої. На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. За таку бажану свободу довелося заплатити кров’ю кращих синів України.

Вже сьогодні ми із жалем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили на схід України, аби захистити Батьківщину від ворога. Серед них і наші земляки.  І ми віримо, що перемога буде за нами, бо ми боронимо свою землю, рідну Україну.

Революція Гідності змінила не тільки країну, вона змінила кожного з нас. Ми навчилися брати на себе відповідальність, навчилися бути небайдужими. В державі народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і стоятиме за Україну до останнього.

Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеали Революції Гідності. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для кожного з нас.

Вічна пам’ять Героям!

З повагою сільський голова Віталій ШАФЕР!