15 ЛЮТОГО – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОНКОХВОРОЇ ДИТИНИ

Дата: 15.02.2021 09:41

15 ЛЮТОГО – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОНКОХВОРОЇ ДИТИНИ

Злоякісні новоутворення у дитячому віці залишаються одним з найбільш важких захворювань в світі.

Дитяча смертність від злоякісних новоутворень посідає 5-е місце в структурі смертності дітей. Найбільш високі показники дитячих онкологічних захворювань характерні для дітей віком до року. Найчастіше діагностують лейкози, злоякісні утворення головного мозку та лімфоми.

У відділенні дитячої онкології Національного Інституту Раку щорічно виконується близько 300 складних оперативних втручань. На лікуванні знаходяться діти віком від 0 до 18 років, із всіма видами солідних злоякісних новоутворень. За останні 5 років кількість пролікованих хворих збільшилась у 2,4 рази.

З 2002 року у відділенні впроваджені сучасні методики діагностування та лікування. Щорічно проводиться від 25 до 40 курсів високодозової хіміотерапії з трансплантацією кісткового мозку.

Лікування онкохворої дитини потребує значних матеріальних ресурсів та людської підтримки.

15 лютого – день уваги та відвідин у дитячому онкологічному відділенні Національного Інституту Раку (вул. Ломоносова, 33/43). На даний момент у відділенні лікується близько 50 дітей різного віку.

Якщо Ви бажаєте будь-яким чином підтримати діток та їхніх батьків у цей день, будь-ласка, звертайтесь до Фонду допомоги онкохворим дітям “Краб” або Благодійного Фонду “Запорука“.

В цей день дякуємо всім, хто щодня докладає багато зусиль для лікування дітей.

Дякуємо за кожну гривню, перераховану на ліки, медичне устаткування, оперативне втручання та реабілітацію.

Дякуємо батькам, за силу, терпіння та віру у здорове майбутнє дитини!

БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я КОЖНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ РОДИНІ!