Фото без опису

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та світлим і радісним святом — Різдвом Христовим!

     Рік 2020 був дуже складним, як для нашої громади так і для кожного з нас. Про те я переконаний, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справимося з усіма випробуваннями, що випали нам у 2020 році, але й неодмінно примножимо здобутки нашої громади.

     Дорогі жителі громади, колеги, вчителі, вихователі, лікарі, пожежники, приватні підприємці... звертаюся до вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості, нехай усі невдачі та неприємності залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів.

      Особливі вітання всім нашим землякам, які змушені зустрічати свята далеко від своїх домівок, в окопах на бойовому посту,виконуючи благородну місію по захисту держави.

     Нехай все, що вас радувало у 2020 році, обов’язково знайде продовження у новому 2021 році.

      Нехай Різдвяні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення, а сяйво новорічної ялинки зігріє Ваші серця. Нехай у Ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!

Будьте здорові та щасливі!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою Віталій Шафер.