Привітання з народженням синочка

Дата: 29.09.2020 08:59

Від імені сільського голови Юрковецької сільської ради Шафера Віталія Вікторовича та всієї Юрковецької громади прийміть найщиріші вітання з народженням синочка наша колего Вакарюк Валентина! Синочок у вас народився — вітаємо! Запам’ятайте цей день навік! Ніщо так не зігріває родинне вогнище, як діти. Бережіть малюка, любить його, а він нехай росте розумною і здоровою людиною. Нехай осягає добро і знає тільки хороше в цьому житті. Ми бажаємо йому щастя, душевного тепла і легкої долі. Нехай на його шляху будуть тільки троянди і сміх. Він гідний найкращого в житті!