Шановні жителі Юрковецької ОТГ!

Минуло більше як три тижні, відколи в Україні оголошено карантин, який мав би попередити масове зараження населення вірусом нового типу COVID-19.

Наразі усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашої громади. Тому я вкотре закликаю усіх суворо дотримуватися вимог карантинних обмежень та самоізоляції.

Будь ласка, поставтеся серйозно до ситуації з коронавірусом, дотримуйтесь правил гігієни, без потреби не залишайте свої домівки, носіть маски і користуйтеся антисептиками. Але не забувайте, що маски і рукавички не зможуть захистити на сто відсотків - високий ризик зараження. Будь ласка, не ходіть гуляти, не ходіть на шашлики і уникайте місць великого скупчення людей. Розумію, що дуже важко сидіти в закритому приміщенні, але краще знаходитися вдома і бути здоровим, ніж у лікарні і лікуватися медикаментами. Не піддавайте ризику себе, своїх близьких і оточуючих.

Особливо це стосується осіб, що прибули з інших країн та регіонів. Ці громадяни, не маючи навіть ознак хвороби, можуть на собі переносити вірус та нести загрозу інфікування іншим. Буду вдячний кожному з вас за дотримання правил карантину, за самоізоляцію після поїздки за кордон, за вчасне звернення до лікаря та телефонний дзвінок на гарячу лінію.

Закликаю усіх бути взаємно ввічливими та не байдужими до інших .

Користуйтесь засобами індивідуального захисту, не виходьте без потреби з дому, менше відвідуйте магазини, часто мийте руки та будьте здорові!

Фото без опису