Конкурс на право оренди майна комунальної власності

Дата: 02.12.2019 13:43

Конкурс на право оренди майна комунальної власності

Частина нежитлового приміщення сільської лікарської амбулаторії загальною площею 25,8 м2, яке знаходиться за адресою: с.Ржавинці, вул. О.Кобилянської 15, Чернівецької області Заставнівського району.

Балансоутримувач: Юрковецька сільська рада Заставнівського району Чернівецької області.

Об’єкт передається в оренду з метою розміщення аптеки.

Вартість об’єкта за незалежною оцінкою майна становить 1222 грн. за 1 кв.м.

Початковий розмір місячної орендної плати за 1 кв.м становить 97,76 грн.

Строк оренди  2 роки 11 місяців.

Умови конкурсу:

1. Розмір орендної плати.

2. Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням.

3. Дотримання вимог експлуатації об’єкта.

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат Орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди та витрат пов’язаних із публікацією повідомлень в друкованих засобах масової інформації.

5. Об’єкт передається в оренду на умовах типового договору оренди нерухомого комунального майна, затвердженого рішенням 10 сесії Юрковецької сільської ради від 09.10.2018 року № 397-10/18 «Про затвердження положення про порядок та умови оренди майна спільної власності територіальної громади Юрковецької сільської ради» строком на 2 роки 11 місяців з правом подальшого продовження за умови належного виконання орендарем договірних зобов’язань.

6. Конкурс проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.

7. У разі, якщо переможець конкурсу протягом 15 календарних днів з дати підписання наказу за результатами конкурсу не звернувся до Орендодавця про укладення договору та не надав без поважних причин відповідні документи для укладання договору, Орендодавець може відмовитися від укладення договору оренди. Новим переможцем конкурсу визначається той учасник конкурсу, розмір останньої пропозиції якого був найбільшим з пропозицій інших учасників конкурсу, про що Орендодавець складає наказ. У разі відмови від укладення договору оренди новим переможцем, Орендодавцем може бути повторно оголошено конкурс щодо передачі в оренду того самого майна.

Документи, що подаються учасником конкурсу:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається найменування юридичної особи, прізвище, ім’я, по-батькові суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи, юридична адреса або місце проживання, контактний телефон, функціональне використання об’єкта оренди .

Заява подається на сільського голови Юрковецької сільської ради, за адресою: 59440, вул.Центральна 36, с.Юрківці Заставнівського району Чернівецької області.

2. До заяви додаються:

а) для учасників, які є юридичними особами:

- копії установчих документів, завірені нотаріально;

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (завірені копії наказу про призначення керівника, довіреності, паспорту);

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;

- інформацію про засоби зв'язку з ним.

б) для учасників, які є фізичними особами:

- копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

- відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

- інформацію про засоби зв'язку з ним.

3. Пропозиції та зобов’язання щодо виконання умов конкурсу, в тому числі розмір місячної орендної плати за 1 кв.м.

4. Додаткові пропозиції до договору оренди (варіанти поліпшення орендованого майна).

5. Пропозиції та документи, зазначені у пунктах 2, 3, 4 претендентами на участь у конкурсі подаються Орендодавцю у належно оформлених конвертах з написом «Пропозиції на конкурс учасника на об’єкт за адресою ...» та «Документи на конкурс учасника на об’єкт за адресою...», скріплених печаткою претендента на участь у конкурсі або власним підписом.

Дата, час і місце проведення конкурсу:

Конкурс на право оренди нерухомого комунального майна відбудеться 26.12.2019 р. о 10 годині у приміщенні Юрковецької сільської ради  вул.Центральна 36, с.Юрківці Заставнівського району Чернівецької області.

Заяви на участь в конкурсі приймаються до 23.12.2019 р. до 11:00 години включно.

Додаткову інформацію можна отримати в Юрковецькій сільській раді за телефоном 3-56-42.