У селі Ржавинці  запрацювала перша в Заставнівському  районі поліцейська станція.

Дата: 26.09.2019 09:50

У селі Ржавинці, старостинський округ №5 Юрковецької сільської ради,   запрацювала перша в Заставнівському  районі поліцейська станція. Вона обслуговує всю територію Юрковецької об’єднаної територіальної громади. А це села Юрківці, Ржавинці, Погорілівка, Добринівці, Горошівці, Баламутівка та Чорний Потік. Загалом на території ОТГ проживає майже 11 тисяч населення.

Її відкриття правоохоронці приурочили до проведення свята « Мій рідний край – моя громадо». Під час відзначення свята громади працівники Заставнівського відділення поліції забезпечили охорону правопорядку у селі Ржавинці та презентували населенню поліцейську станцію.

В урочистому відкритті станції взяло участь керівництво Заставнівського відділення поліції, голова територіальної громади та місцеві жителі.

Поява поліцейської станції саме  у Ржавинцях не є випадковою. Село – найбільше у складі Юрковецької ОТГ і одне із найбільш віддалених від районного центру. У приміщенні поліцейської станції несуть службу дільничний офіцер та група реагування патрульної поліції. У разі потреби громадяни можуть тут звернутися до поліції по допомогу, а поліцейські мають змогу оперативніше реагувати на повідомлення місцевих жителів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)