28 травня в Горошовецькому ЗЗСО відбулося відкриття класу шкільного лісництва

Дата: 30.05.2019 14:07

28 травня до учнів Горошовецького шкільного лісництва, що діє у Горошовецькому закладі середньої освіти Заставнівського району на базі ДП «Заставніське ДСЛ АПК», завітали їх шефи-лісівники.

Тепер юні лісівники мають власний спеціально облаштований клас, де вони залюбки здобуватимуть нові знання лісівничої справи. За підтримки цього лісогосподарства клас учнівського лісництва обладнано необхідними інформаційними матеріалами. Та й не тільки клас, на території школи облаштовано майданчик із лісовою аудиторією, а також розсадник, де учні цьогоріч висадили сіянці модрини,.

Гості свята: спеціаліст відділу лісового господарства Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Тарас Собко, директор ДП «Заставнівське ДСЛ АПК» Степан Лозовий із працівниками держспецлісництва, заступник голови Юрковецької ОТГ Олександр Колодрівський, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Юрковецької ОТГ Ольга Галяновська, методист, керівник гуртків Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Лариса Хлус завітали, щоб провести перший урок в оновленому кабінеті.

Вже 15 років на базі загальноосвітнього закладу функціонує гурток «Лісівники-дендрологи», і основними завданнями вихованців є практична, дослідницька й просвітницька робота з охорони довкілля.

Разом із лісівниками, вихованці беруть участь в озелененні територій, збиранні лісового насіння, посадці дерев з метою відновлення та створення лісових масивів, очищенні лісових узбіч від сміття. Гуртківці виготовляють годівниці та шпаківні, беруть участь у дослідницькій роботі з вивчення флори та фауни Хотинської височини. Вихованці учнівського лісництва постійно представляють свої науково-дослідні проекти на конкурсах різного рівня