оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення  Юрковецької  сільської ради Заставнівського району Чернівецької   «Про затвердження Положення  про надання платних послуг комунальним закладом « Будинок народної творчості творчості» с. Юрківці та

Дата: 29.05.2019 10:33

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення  Юрковецької  сільської ради Заставнівського району Чернівецької   «Про затвердження Положення  про

«Про затвердження Положення  про

надання платних послуг комунальним

закладом « Будинок народної творчості творчості»

с. Юрківці та його структурними підрозділами

(філіалами) Юрковецької сільської ради

(об'єднаної територіальної громади)

та   встановлення  тарифів на платні послуги »

Аналіз регуляторного впливу

проекту рішення Юрковецької сільської ради

Заставнівського району Чернівецької області

«Про затвердження Положення  про  надання платних послуг комунальним

закладом « Будинок народної творчості» с. Юрківці та його структурними підрозділами (філіалами) Юрковецької сільської ради  (об'єднаної територіальної громади)  та   встановлення  тарифів на платні послуги »

Тест малого підприємництва (М-Тест)

щодо оцінки проекту рішення Юрковецької сільської ради

«Про затвердження Положення  про  надання платних послуг комунальним закладом « Будинок народної творчості творчості» с. Юрківці та його структурними підрозділами (філіалами) Юрковецької сільської ради (об'єднаної територіальної громади)  та   встановлення  тарифів на платні послуги »

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК

Відповідальної комісії – постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування

соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Юрковецької сільської ради, щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта – проекту рішення сільської ради «Про затвердження Положення  про  надання платних послуг комунальним закладом « Будинок народної творчості творчості» с. Юрківці та його структурними підрозділами (філіалами) Юрковецької сільської ради  (об'єднаної територіальної громади)  та   встановлення  тарифів на платні послуги »

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)