заборгованість до бюджету Фонду скорочено

Дата: 22.10.2018 16:24

З початку року заборгованість до бюджету Фонду скорочено майже на третину мільйона

Органи Пенсійного фонду в Чернівецькій області докладають максимум  зусиль  до ліквідації заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України. Завдяки проведеній роботі за період з початку року (січень-вересень) заборгованість  зменшилась на 0,3 млн. грн. Спільно з органами  державної виконавчої служби вдалось погасити борги ФГ "Мічурінський" (3,9 тис. грн.), ТОВ „Мехтрансбуд” (4,2 тис. грн.), ТзОВ "Воля" (21,6 тис. грн.), зменшити  заборгованість з відшкодування фактичних витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пільгових пенсій   СВК "Ванчиківці" (6,2 тис. грн.), СТОВ "Динівці" (16,9 тис. грн.). Робота з органами ДВС та боржниками щодо погашення заборгованості залишається пріоритетною.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області