Пенсійний фонд інформує:

Дата: 22.10.2018 16:20

Пенсійний фонд інформує:

До бюджету Пенсійного фонду в області з початку року надійшло власних доходів 64,4 млн.грн. понад план

Сума надходження власних доходів до бюджету Фонду в області з початку року склала 1717,3 млн.грн. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження власних доходів зросли на 31,0%, або 406,3 млн.грн.

Позитивній динаміці надходження власних доходів сприяли вжиті спільно з органами влади та державної виконавчої служби заходи до боржників та проведена робота щодо розроблення детальних дорожніх карт по кожному боржнику, які  щоденно наповнюються інформацією щодо вжитих заходів.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

В області з початку року легалізовано працю 8,7 тис. найманих працівників та фізичних осіб-підприємців

Це дозволило залучити 7,1 млн.грн. єдиного внеску від фізичних осіб-підприємців, в тому числі до бюджету Пенсійного фонду – 6,1 млн.грн.

Сплата роботодавцем внеску, зокрема у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімум, – одне із джерел наповнення бюджету Фонду, з якого здійснюється фінансування пенсійних виплат.

Кожен легалізований працівник, відмовившись від заробітної плати «в конверті», забезпечує собі право на майбутню пенсію. Варто також знати, що наявність боргу зі сплати фізичною особою - підприємцем єдиного соціального внеску негативно впливає на набуття страхового стажу, соціальне та пенсійне забезпечення.